| MisterKat a întrebat:

Credeti ca alegerile din Republica Moldova vor fi fraudate si de data aceasta? Argumentati. As dori si raspunsuri de la cei din Rep. Moldova.
Multumesc!
O zi buna! happy
Daniel.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Au fost deja fraudate. laughing A iesit comunismul cu 45%. E belea acolo. Am prieteni de acolo care sunt in Romania si le e frica sa se duca acolo, de teama ca dupa nu poate sa mai iasa din tarawinking

2 răspunsuri:
| Dragosgan a răspuns:

Chiar asa pamant romanesc! Comunistii sunt la putere acum dar nu va mai fi mult asa! Voronin iese din functie si se vor face alegerii prezidentiale! Acum daca nu iese iar un comunist, Basarabia isi va imbunatatii relatiile cu romanii! Cat despre acele alegeri de care vorbeati sigur au fost fraudate, ca in R Moldova nimeni nu mai doreste sefi comunisti!

| fzcsm a răspuns:

Basarabia Pamant Romanesc!