| AndrewTate7789 a întrebat:

Credeti ca va fi al Treilea Razboi Mondial dat fiind faptul ca Sua si Nato baga batul prin gard și susține o parte combatanta împotriva alteia?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vina cat e Tate in tara la noi. Ne salvează pe toți.

| Holiday a răspuns:

Problema nu e de fapt ca NATO sustine Ucraina, ci ca nu o face cum ar trebui.
Referitor la WWIII, cine, cu cine sa se lupte?!

| gabicoo a răspuns:

Nu. Ca rusii se tem de tine ca o sa-i bati si o sa-i pui sa faca videochat.

| johnnny123 a răspuns:

Iarăși repeți propaganda Kremlinului?
Haide să nu uităm un lucru esențial: RUSIA este cea care a început acest război, RUSIA este agresorul și RUSIA poate opri acest război în orice moment retrăgându-se din Ucraina.

Nu NATO a "băgat bățul prin gard", ci RUSIA. Tot ceea ce face NATO este să susțină o națiune suverană care a fost invadată de o altă națiune condusă de un criminal de război.

E mai clar acum?

| J0B0MAT a răspuns:

Da, dacă e să vină al treilea război, de aia vine, că SUA și NATO susțin partea combatantă care nu a început războiul și nu a atacat alte țări.
La fel cum a început și al doilea război, pentru că SUA și alți proști au susțin părțile combatante care nu au atacat primele, ci se apărau de naziști. Dacă nu se băgau ce bine era, nu mai începea al doilea război și sfârșeam cu toții pe la Auschwitz sau alte lagăre de concentrare, în chinuri zilnice până la moarte.Ce frumos.Acum la al treilea nu ar mai trebui să se bage și să ne lase să trăim această viață minunată în mâinile noilor naziști.

| LisaJulie a răspuns:

Nu va fi nimic, totul este o chestie ca sa se imbogateasca de pe urma vanzarii de arme

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred.