| HerouDott a întrebat:

Cu cine va merge PRM in turul al-doilea?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

PRM va merge cu Geoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim tocmai a declarat ca nu va face nici o alianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de unde ai mai aparut? De unde PRM in turul al doilea la prezidentiale? A... tu faci aluzie la faptul ca PRM va merge pe mana lui Geoana? Asta este altceva.Stai linistit, membrii PRM niciodata nu vor merge brat la brat cu UDMR si nici invers.In acest context, ungurii vor vota Basescu pentru a nu vota cu,, aliatii'' de la PRM, si invers, tot din aceleasi motive.Pricepi?

Abh
| Abh a răspuns:

PRM va merge cu Dumnezeu.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai nu tot cu " ambasadorul"?! Ca se pare ca toti vor sa scape de El Capitano! Poate unde daca n-o avansa atata pe Udrea.

| cookie_1240 a răspuns:

PRM nu va merge cu mafia! laughing si cu siguranta va merge cu UDMR laughing (

| mariazet45 a răspuns:

Cu Dumnezeu.

| mariazet45 a răspuns:

Scuze, nu am vazut ca mai e un raspuns de acest fel. Atunci sa exemplific va merge cu Dumnezeu insa El nu candideaza, atunci probabil va merge cu Vadim dar el nu a trecut in tur doi, cred ca va merge cu autobuzele in gara de nord sa-l voteze pe Base cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu psd