| gemeni6226 a întrebat:

Cu mii de multumiri domnului Ioandelasal ca prin raspunsurile date m-a ajutat in demersurile pensionarii mele, azi mi-a venit decizia sunt super fericita.Totusi am o intrebare eu am primit decizia de pensionare cu data de 1 martie data la care am depus dosarul.Este oare influentat negativ faptul ca eu am lucrat toata luna martie si depun demisia din 1 aprilie? Sper din tot sufletul ca nu.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i nici o problema ca ai lucrat si in luna martie, oricum n-aveai de unde sti daca si cu ce data va fi decizia de pensionare pana n-ai primit-o.

| gemeni6226 explică (pentru Ioandelasal):

Asa m-am gandit si eu multumesc pentru tot din suflet.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme ai de te-ai pensionat? Tu nu ai mai mult de 30 de ani

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos ca asa crezi dar in 3 iunie implinesc 60.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Lucrez din 15 august 1980.