| LoLxLoL a întrebat:

Cum ajungi din Crangasi in Pantelimon? DAU Funda!

Răspuns Câştigător
| KlaraWeiss a răspuns:

Cel mai simplu: Cu metroul din Crangasi pana la Eroilor, de unde il iei pe 104, care merge pana la Cora Pantelimon. Cum iesi din metrou e si statia de autobuz aproape. Sau, daca vrei doar cu metroul, din Crangasi iei trenul care merge spre Republica. Dar Pantelimon dispune doar de o linie iar circulatia trenurilor este restransa, Republica fiind capatul magistralei 1 pentru majoritatea garniturilor.

3 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Cu metroulaughingsi cobori la republica sau la pantelimonwinking

| ASIGURATORUL a răspuns:

Metroul:Crangasi-Costin Georgian pe magistrala spre Republica.
Ratb:Tramvaiul 41 spre Ghencea pana la Lujerului, masina 336 pana la Eroilor si masina 104 pana in Pantelimon(merge pana la Cora Pantelimon).

| Labirinth a răspuns:

Cu multa rabdare;