| BlueBell07 a întrebat:

Cum caracterizati un om care la o cearta incepe sa-si scuipe amicii, desi acestia, culmea, l-au ajutat in trecut de mai multe ori?

35 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns (pentru BlueBell07):

Dacă scriu in contradictoriu zici că jignesc? Mamai, habar n-ai să porți un dialog, hai pa!

| BlueBell07 explică (pentru sierra1):

Tu nu stii sa porti un dialog! Vii aici si ma jignesti, pe urma imi tii lectii de morala.

| BlueBell07 explică (pentru sierra1):

Nu uita ca ai o sora tot bolnava ca tine! Chiar sunt curioasa! De ce mai scrii aici, daca nu ai nicio treaba cu intrebarea mea? Te bagi in seama din oficiu?

| sierra1 a răspuns (pentru BlueBell07):

Repet: Dacă scriu altfel decât ai vrea tu să citești, zici că jignesc? La halul in care interacționezi, încep să cred că aia de te-a scuipat intre ochi, știa ea foarte bine ce face!

Și cum mai spuneam, habar n-ai să porți un dialog, hai pa!

| BlueBell07 explică (pentru sierra1):

Dar in ce hal ma manifest, duduie^Fara suparare, esti de acord cu o reactie de om primitiv, fara educatie, care scuipa oamenii nevinovati in ochi pentru ca le e ciuda pe valoarea lor^Pentru ca de de asta a ajuns sa ma scuipe! De invidioasa ce este! I-am facut atata bine si ea m-a scuipat! Nu ii e rusine oare? Isi cayta scuze in comportamentul scandalos care nu tine de nicio educatie^Nu are nicio scuza! Este redusa in gandire si comportament! Sa se bucure ca nu am ajuns in instanta.Nu suntem de pe mahala sa ajungem sa ne scuipam doar pentru ca am luat-o eu la rost si pe BUNA DREPTATE, in sensul ca nu am vrut sa merg cu acelasi taxi ca ea!