| coltuc a întrebat:

Cum credeti ca se va rezolva problema recunoasterilor de diplome USH?

Asociatia "Studentii ID de la USH-Adevarul"

Casa de avocatura Coltuc a depus actele pe 30.06.2011 la Judecatoria sector 4 pentru infiintarea asociatiei "Studentii ID de la USH-Adevarul"

Casa de avocatura Coltuc roaga pe toti cei care au terminat in anii 2009-2011 cursurile USH-ID sa ne trimita un email pe avocat@coltuc.ro pentru a deveni membri

Vrem ca diplomele acestora sa fie recunoascute

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Yahh id.trebuia sa mearga la zi sau sa se transfere in ultimul an.

| alessia5158 a răspuns:

Absolventilor ID de la Univ. Spiru Haret li s-au oferit suficiente solutii de rezolvare a problemei! --- nu este cazul sa mai "mulgi " cotizatii si comisioane de asistenta juridica de la amaratii astia care oricum au probleme la angajare din cauza reticentei angajatorilor cand vad o diploma de Spiru Haret.
P.S! spamul este interzis pe TPU --- intrebarea ta poate fi raportata de catre useri