| Xena20 a întrebat:

Cum credeți că se va termina războiul din Ucraina?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să câștige Ucraina.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie inca, sunt mai multe scenarii, respectiv castiga Ucraina sau Rusia, total sau partial, se va incheia pacea sau doar un armistitiu (ca intre cele doua state coreene) sau alt scenariu hibrid.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu s eva termina...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă câștigă Trump se va termina prin capitularea Ucrainei și prin a avea Rusia vecina cu noi

| gabicoo a răspuns:

Fie printr-un compromis - o pace impusă Ucrainei cu cedări teritoriale în favoarea Rusiei. Fie se îngheață conflictul așa ca in Georgia sau Transnistria.

| ReddY25 a răspuns:

Cel mai probabil victoria rușilor

| ioana748 a răspuns:

Vor castiga americanii.

| Yaesmin a răspuns:

Nu se va termina niciodată.

| KovacsB a răspuns:

Se va termina cu un razboi nuclear daca amenicanii nu se linistesc
Dar pana atunci se fac bani seriosi din vanzarea de arme.

| SuperCoolDude a răspuns:

Nu se va termina

| Xena20 explică (pentru SuperCoolDude):

Crezi că nu se va termina niciodată?

| SuperCoolDude a răspuns (pentru Xena20):

Va continua pana cand nu va mai fi profitabil pentru partile implicate
Războiul e o afacere
Trebuie vandute arme, tancuri si interese

Ucraina va vinde chestii din tara lor americanilorz fmiului si rușilor si multi altii vor mânca din războiul ăsta
Cam asta e treaba
Un razboi, o afacere

Se va termina când profitul va fi atins maxim