| Mariushgv a întrebat:

Cum functioneaza transferul de la politie la pompieri? Trebuie sa fac un curs sau ceva de genul? Si ce harti imi trebuie?

1 răspuns:
| InteractiV a răspuns:

Sigur ca da, mai ai nevoie de cateva cursuri in plus, niste teste sustinute. Cat despre hartii, vei afla la momentul oportun, cand ti se vor cere, astea se schimba de la an la an si nu mai stie nimeni, Chiar daca par asemanatoare, cele 2 domenii sunt extrem de diferite. Dar daca chiar vrei sa faci trecererea asta, fii sigur, ca vei fi pus in tema de oamenii in masura. Spor.