| daniel1999 a întrebat:

Cum il fac pe tata sa o accepte pe prietena mea alexandra? va pup daca imi dati raspund

9 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Afla de ce nu o accepta, apoi pune-ti capul la contributie sa gasesti motive sa le distrugi pe alea sale. daca nu-ti vine "inspiratia", intreaba-ne pe noi happy

| SweetCandy a răspuns:

Incearca sa vb cu tatal tau matur si fa-l sa inteleaga ca ea e fata pe care u o iubestihappy incearca sa ii explicihappy ce si cum, banuiesc ca e o fata deosebita, daca tii atat de mult la eahappy

| MM a răspuns:

Dar care sunt motivele pentru care nu o accepta?

| angella1972 a răspuns:

Spune-i ca la varsta ta prietenia e un lucru magic, ca prietenii pe care ti-i faci la 10-15 ani te insotesc toata viata la bine si la rau, si mai ales aminteste-i ca si el la 10 ani avea o prietena, poate ca era chiar indragostit de ea, si pune-l sa-ti spuna numele ei, intreaba-l daca mai stie ceva de ea, sau daca i-ar place s-o mai intalneasca odata.vezi sa nu confunde cuvantul prietena cu cel de iubita sau mai stiu eu ce...ca la varsta ta nu e cazul

| Haydee a răspuns:

Awww...ai 10 ani? Pai tunci normal ca nu accepta sa ai iubite(prietene)...in cel mai bun caz crede ca e iubire copilareasca.
Ii poti spune ca ea e singura care te intelege, te asculta, e alaturi de tine in momentele dificile, si nu te-a lasat niciodata la greu.
Daca ai 10 ani de ce nu accepta?

| marioBARCELONA a răspuns:

Ii faci un nepot.
Succes!

| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde din ce cauza nu vrea sa o accepte, dar eu zic sa vb serios cu el, fa-l sa inteleaga ca tu iti doresti sa fi cu ea si convinge-l ca ea e fata potrivita pentru fiul lui, adica pentru tine, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi sa o incerce.

| budokay a răspuns:

Ii spui ca are o mama " buna" big grinbig grin