| Stropdeploaie a întrebat:

Cum pot deveni polițist comunitar?

6 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

Un an de zile la scoala de agenti de politie la Campina

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Trebuie sa faci academia de politie

| Stropdeploaie explică (pentru WhatABeautifulDay):

Vorbesc de politia comunitara! Nu de politia Politia!

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Baiatule, nu esti prea stralucit. Fie ca esti politist 'comunitar', de frontiera, rutier etc. Tu mai intai trebuie sa fii politist, unde esti pus in functie asta e alta mancare de peste. Tot trebuie sa faci niste studii specifice indiferent de ce functie vrei sa ai ca politist.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Baiatule, nu esti prea stralucit. Fie ca esti politist 'comunitar', de frontiera, rutier etc. Tu mai intai trebuie sa fii politist, unde esti pus in functie asta e alta mancare de peste. Tot trebuie sa faci niste studii indiferent de ce functie vrei sa ai ca politist.