| ecristinamc a întrebat:

Cum pot si eu sa vad tema asta?
http://www.bloggerstyles.com/cinderella-and-carriage-blo gger-template/
sau orice alta tema pentru blog?
Ce program imi trebuie?
O descarc dar daca icnerc sa o deschid in notepad nu emrge.
Am avut eu un program cu care mergea sa deschid dar l-am sters si am uitat cum se numeste.era un program in care puteai crea o arhiva ceva ge nu'
Va rog.amn nevoie urgenett

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in dreapta langa ea iti scrie Preview si Downloadbatting eyelashes si dai Preview si gata, o vezi happy

2 răspunsuri:
| ecristinamc explică:

Eu vreau sa o descarc si sa o pun pe blogul meuwinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

M-am uitat si este in format Zip.Rar, asa ca iti trebuie programul WinRar pentru a-l putea deschide dupa ce l-ai descarcat si apoi poti sa-l copiezi. Programul WinRar poate fi descarcat de pe idownload.ro sau hit.ro.