| justitiarul a întrebat:

Cum vi se pare guvernul format de Ponta, in comparatie cu al lui Boc sau M.R.U?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boc: fricos
M.R.U: prostanac si ingamfat
Ponta: guraliv

Acum, eu tot sper, dar nu ar trebui sa faca greseli inca de la inceput gen propunerea unor candidati care nu sunt eligibili la ministere. Asta inseamna ca si pe ei ii doare-n spit de populatie la fel de mult ca si pe ceilalti.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi Marie cu alta palarie. S-au schimbat hotii si marionetele, politica este aceeasi. Va fi acelasi jaf, va fi aceeasi coruptie si evident, aceleasi promisiuni desarte (sau minciuni sfruntate).

| justitiarul explică (pentru anonim_4396):

Bai frate cat optimism pe capul tau big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

Dap. Da' imi trece cind ma imbat laughing

| SuicideSilence a răspuns:

Pai il are pe Ioan Rus la interne. asta cred ca spune totul.

| Peter28 a răspuns:

La fel de prost. Sa fim sinceri toti parlamentarii si toate guvernele care se vor forma, vor fi toate la fel. Promite ca face ceva, si nu mai face.

| anna9372 a răspuns:

Cel mai ok mi se pare M.R.U. el chiar parea mai interesat de noi macar de fatada. ori cum toti is o apa si un pamant. personal consider ca ponta e cel mai mare bou, latra peste tot cat de bine o s-o ducem cu el si accepta postul de prim-ministru fix inainte de alegeri cea ce inseamna ca o sa ne duca de la sapa de lemn a lui boc la sapa de guma putrezita ca doar de undeva trebuie sa dea pomenile electorale a si cum no sa poata sa faca ceva bun o sa mai piarda si capital electoral si mi-e frica sa nu cumva sa fie dan Diavolescu marele castigator al mutarilor lor total ne inspirate. siner ma duc la vot doar ca sa imi anulez votul