| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ati fi europarlamentar pentru o zi, ce schimbări ați face?

7 răspunsuri:
| InYourPants a răspuns:

Am multe idei imi fac partidul IYP daca o sa te inscrii organizez zoom si explic pe larg toate ideile mele revolutionare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-o zi nimic
o zi nici nu iti ajunge sa scrii o propunere de lege

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As plati cel mai bun profesor de gramatica din Romania sa ma invete gramatica.

| HelpingHands a răspuns:

Eu as face gramatica proba mai serioasa la examenele naționale.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate face nici o schimbare, de altfel prima zi este pentru constituirea Parlamentului.

Bula
| Bula a răspuns:

As lua banii de salar + diurna pentru ziua respectiva, mi-as face o delegatie undeva pe cheltuiala parlamentului si m-as duce...

| Lukasssz a răspuns:

As derapida toti banii si as fugii in strainatate.