| 4242 a întrebat:

Daca absolvi scoala postliceala asistent social poti lucra ca statistician dar sa fi incadret ca asistent medical generalist? de la resurse umane nu poate raspunde

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de studiile care se cer pentru fiecare functie, cred ca cel de la resurse umane nu s-a uitat pe fisa postului ca sa vada studiile necesare. Oricum, nu cred ca poti fi angajat pe o functie si sa faci altceva. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Incadrarea de asistent medical generalist presupune diploma pe care sa scrie asa ceva.
Tu poti lucra ca statistician in baza diplomei de bacalaureat.
Daca ai diploma de asistent social te poti incadra tot ca asistent social NU ca asistent medical, NU ca statistician.

Scuza-ma logan dat tu pui niste intrebari aiuritoare, ca sa nu folosesc un cuvant mai dur.

Daca vrei sa afli pe bune ca ce te poti angaja si unde, atunci prezinta pe bune ce studii ai. Dar daca recitesc intrebarile tale vad ca ai niste scoli intrerupte, ciudate, neterminate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dar fraier esti