| Psihoyounger a întrebat:

Daca acum ai putea alge presedintele tarii, pe cine ai vota?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea ai pe cine. La rampa apar lichelele, cei cu adevarat competenti si bine intentionati, nu au loc de ei si sint sapati sistematic, daca incearca sa se afirme. Cu ei nu ar mai functiona sistemul defectuos care este asa de benefic clientelei politice si politicienilor.

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

L-as alege pe......Basescu daca nu apare o noua figura politica in care sa avem incredere.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pe Obama avem voie? Sau pe Putin? Nu prea este oferta, prin urmare o sa-l alegem pe cel... care estelaughing

| sorin a răspuns:

Vadim presedinte si Becali prim-ministrulaughing Ar fi prea misto, daca apuc sa vad asta este sfarsitul lumii.

| Psihoyounger explică:

Alege*

Psihoyounger

| GreenSky a răspuns:

Pe Mircea Badea.big grin

| scootsie a răspuns:

De ce nu pe mine? Consider ca simt pe propria piele ce doreste poporul si doar asa se poate realiza ceva! Crezi ca asa zisii alesi, simt drama noastra, a oamenilor de rand? Ei castiga oricum, chiar daca dorm la sedinte importante...

| kayan a răspuns:

Il las pe eu_o_mare_enigma sa raspunda la intrebarea asta laughing)

| Denny_5002 a răspuns:

Poi..Pe mine big grin Ar fi mai bine...ca deja m-am saturat de atatea minciuni I don't want to see

| dulcika a răspuns:

Pe minerolling on the floor.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Pai dintre politicienii care-s acum nu am p cine sa aleg

| lili_1880 a răspuns:

Are dreptate @pink. Mircea Badea. laughing

| Luiza_4305 a răspuns:

Dan Puric ( daca ar candida )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din formaţia actuală, pe nimeni. Unul mai hoţ decât altul.
Uite legea, nu e legea; uite diploma, nu e diploma; uite Udrea, nu e Udrea; uite infractorul, nu e infractorul; uite infrastructură, nu e infrastructură; uite salarii mărite, uite balamucul; etc.
Pa, pa.

| Elena97M a răspuns:

Nu ma bag in vot... sa lasam asa cum este. :d

| zuzushi a răspuns:

Ceausescu laughing

| annitu_7383 a răspuns:

Becalihappyrolling on the floor

| allexa a răspuns:

Asta e o intrebare fara raspuns...omul din ziua de azi ar face orice ca sa o duca mai bine decat ceilalti...si daca ai alege pe cel mai corect, cel mai cinstit, cel mai bun... acela ar deveni cel mai hot, cel mai corupt...

Parerea mea...