| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi jumatate tigan jumatate ungur dar locuiesti in Romania, cum te-ai simti, sau cum iti imaginezi viata?

Răspuns Câştigător
| JucărieLEGO a răspuns:

Nu contează ce ești, contează ceea ce faci.

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu prea mi-ar pasa.laughing
De obicei nu-mi pasa de nimic.

| AtateaConditii a răspuns:

Poi daca m-as fi nascut in Romania chiar daca am tatal tigan si mama unguroaica m-as simti romanca pentru ca m-am nascut in tara asta. M-as simti prost la inceput daca lumea ar face misto dar capeti incredere in tine daca te sprijina si ceilalti. Si plus de asta nu e vina ta ce te nasti. Poti sa fii si african ungur englez, daca ai caracter esti respectat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi imaginez o asemenea viaţă. Jumătate ţigan, jumătate ungur din neam de evreu, cred că m-ar lapida naţionaliştii.

| Christian826 a răspuns:

Eu n-am nimic cu unguri nici cu tigani cum se comporta ei cu mine asa fac si eu cu ei si mie nu-mi pasa daca asfi unul sau altul sau amandoua