| Jan_3080 a întrebat:

Daca fac chestionare pe acest site http://www.autozzap.ro/index.php?action=intrebariChestio nar, in loc sa fac pe Drpciv pentru examenul de permis categoria B este vreo problema? Adica daca sunt la fel intrebarile ca acolo, ca aici iti da si varianta...

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca site-ul cel mai bun este drpciv.ro, este site-ul oficial al Directiei de permise.

| aladeieri a răspuns:

Drpciv.ro este cel mai bun site pica aceleasi intrebari ca la sala

| adriann31 a răspuns:

Intrebarile de pe drpciv.ro o sa le intalnesti si la adevaratul si iminentul examen auto. Succes