| contygos a întrebat:

Daca iese basescu la alegeri, ceea ce este cel mai probabil, credeti ca neamtul acela va ajunge premier?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

La comentariile de mai sus, am ramas fara reactie. Daca as pune pariu cu fiecare ca iese tot Basescu pe-o bere, cred c-as umbla beat pana la revelion.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu cred ca va iesi basescu la alegeri... am fi un popor stupid in cazul asta. Iar primarul sibiului mi-a facut o impresie extraordinara si poate ar face ceva buna

| Nastasia a răspuns:

Conform constitutiei premierul este numit de presedintele tarii si, daca ai observat mersul lucrurilor pana in acest moment, candidatul propus pentru functia de prim ministru nu este neamtul - Klaus Iohannis, ci Lucian Croitoru fost consilier BNR. Premierul va fi propus de presedintele ales in urma votului si numirea lui Klaus Iohannis ca premier este conditionata de castigarea alegerilor unuia dintre cei din actuala opozitie: Mircea Geoana, Crin Antonescu sau Kelemen Hunor.

| elena a răspuns:

Ce-ti place la Basescu? Neamt, rus, american imi este indiferent ce natia are conducatorul meu daca imi vine in ajutor... apropos, se vede ca esti cu PDL, ai tricou portocaliu, tine mai cald decat unul rosu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ajuns sa ne fie indiferent, poate veni si un turc, pentru ca nu el va conduce tara ci magarii aia multi, cu limuzine.

| lplostonyou a răspuns:

Nu mai iese Basescu la alegeri, ca nu mai sunt bani de furat.Vai,unde esti tu dl.Vadim sa-i tragi in teapa pe piratii si matrozii astia. Piei Satana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Flav, am si eu acelasi filing.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu ce iti schimba tie viata asta?