| drumurile a întrebat:

Daca iese mircea geoana presedinte vom fi comunisti? :o asa se aude

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Ce aberatie... daca iese Mircea Geoana vom fi tot democrati, ca PSD e partid social democrat.Comunismul nu mai exista.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai copila? Suntem membri ONU si UE, suntem o tara democratica. Ai auzit si tu de Iliescu si probabil nici macar nu existai pe vremea lui Ceausescu.

| vilmaristul a răspuns:

,, mortul de la groapa nu se mai intoarce"
ce e mort e dus
ne indreptam cu pasi siguri si repezi spre dezastru capitalist!

HepHap
| HepHap a răspuns:

Comunisti, nu; doar prosti.