| Mihaela2022 a întrebat:

Daca il dam jos pe Traian Basescu, cine va fi presedintele Romaniei?

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pana la alegeri, Blaga.

| harciog a răspuns:

Foaie verde sloboda, un voda prin loboda.Tre'sa fie cineva de care sa ne luam si sa-i spargem toate oalele de cap, ca nu raminem noi fara tap ispasitor vezi-ti de treaba.Nu ne lasa ei la greu sa n-avem la cine tipa peste 1-2-3 ani, ce mama naibii.

| pcris a răspuns:

Australia parca nu are presedinte si pe acolo nu se simte criza de acum ci din contra.

| Jameson a răspuns:

Se va vota din nou. Vor fi alegeri.

| flamboyant a răspuns:

Gigi becali sad

| JnY a răspuns:

Nu cred ca mai conteaza, tot mafia va fi la putere!

| DrunkenRat a răspuns:

Vor aparea noi candidati si se vor face alegeri. Well... pana si fratele meu de 5 ani ar face o treaba mai buna decat acumstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbarea lui Base nu inseamna schimbarea clasasei politice. Deci se va ridica alt hot din actuala clasa politica, sa-i ia locul dobitocului.

| regis a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar pastrarea lui Base ce inseamna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru regis):

Pastrarea orcarui politician din actuala clasa politica, inseamna acelasi lucru. Sint o sleahta de hoti care ne-au jefuit pina au ajuns putred de bogati si ne-au adus tara in sapa de lemn. Ce inseamna pastrarea basicii asteia, a javrei infecte si ordinare? Deja se vede, "traim bine".

| AndraNicoleta a răspuns:

Dan Diaconescu laughing

| grgdlk a răspuns:

Tot ei intre ei acolo se pun presedinti

| grgdlk a răspuns:

Ggi becali care estelaughing

| tzze a răspuns:

Presupun ca vor fi alegeri anticipate. insa se vor face data trecuta manipulari si va iesi tot el, in cazul in care i se va suspenda candidatura va fi numit altcineva din acelasi partid, care va avea grija sa o ducem la fel de rau. doar daca se interzice candidatura partidului in general la alegeri, atunci se vor face alegeri doar cu partidele ramase iar prin vot se va alege noul presedinte.

| junkistul a răspuns:

Eu as vrea sa iasa presedinte ion ionescu liderul de la noua dreapta

| DanIT a răspuns:

Diaconescu,Boc,Geoana sau Antonescu.

| mihai190 a răspuns:

Eu

| Locotes a răspuns:

Oricum, nu va asteptati la bine...