| Tripp91 a întrebat:

Daca pierzi carnetul de elev iti vor fi scrise notele din anii precedenti?

7 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu din anii precedenti pentru ca o data la 1 an cataloagele se dau la maculatura! Doar cele de anul acesta!

| mickidutza a răspuns:

Pai poti sa ii ceri dirigintei sa le treaca, daca nu vrei, nu le trece...

| Pinker a răspuns:

Nu deoarece notele vechi sunt trecute in catalogurile vechi iti iei un carnet nou si notele merg inainte

| micutaEU a răspuns:

Da eu l-am pierdut si mi le-a scris

| darck1999 a răspuns:

Nu o sa ti le scrie o sa sa le scrie din anul acesta carnetul il cumperi de la librarie degeaba scrii notele in carnet carnetul tot ce este important este in catlalog nu in carnet funda plz

| Xellita a răspuns:

Nu din toti anii, doar din anul acesta scolar, dar daca vorbesti cu dirigintele/ta si te intelegi bine cu el/ea sau daca are ea/el chef ti le trece si notele din ceilalti ani, daca nu, nu.

| ellelavine a răspuns:

Nu. Doar daca ii ceri dirigentei/dirigintelui sa iti teeaca MEDIILE, dar nu isi va pierde timpul cu notele tale, iar daca vrei sa le stii si esti pe la mijlocul semestrului, il/o rogi sa ti-le treaca sau sa ti-le zica