| joghu22 a întrebat:

Daca Putin a pus in alerta forțele nucleare, e de rau? Ce ziceti?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice act se justifica cand se produce in direct, pana atunci banii se invart peste tot

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o amenințare fără justificare. Pe cine vrea să atace cu ele, cu ce motiv?

| joghu22 explică (pentru sadrian46):

Dvs credeti ca el doar amenință, sa sperie lumea?

| sadrian46 a răspuns (pentru joghu22):

Să ne clarificăm. Să atace cu ele NATO nu îndrăznește, că o încasează.
Să atace cu ele Ucraina ar fi lipsit de omenie. Ajunge să fie considerat neom de toată lumea. Nu își permite asta. Dar dacă amenință, speră că va învinge prin frică.

| Frank51 a răspuns:

Neh, e de bine.

| johnnny123 a răspuns:

Forțele nucleare rusești sunt mereu în alertă.

Putin își flexează ultimul mușchi pe care-l mai are după ce s-a demonstrat că ceilalți mușchi nu-i sunt chiar atât de puternici pe cât încerca el să proiecteze.

Dar asta nu înseamnă că nu este în continuare extrem de periculos. Orice psihopat cu bombe nucleare este periculos până în ultimul moment.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu, e super.

| Lukasssz a răspuns:

Vrea doar sa creeze panica.

| Brizbriz a răspuns:

Omg, omg, OMG, the chubb-chubbs are comming
https://www.youtube.com/watch?v=nmhgi665Oek
runnnnn

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Trupele nucleare ale oricarei tari cu astfel de arme sunt mereu puse in alerta. Vorbeste si el sa sperie lumea, poate nu mai arata ca un pampalau dupa ce invazia in Ucraina pare a fi un esec.

| 1997onur a răspuns:

Am vazut știrea nenorocitul vrea sa faca si mai mult rau acum nu a ajuns cat rau a facut acum vrea sa faca si mai mult rau

| haileewatson a răspuns:

Sper ca vorbeste doar ca sa panicheze oamenii. El a zis ca nu isi doreste un razboi mondial fiindca nimeni nu va avea de castigat, si chiar asa e. Nu ar avea logica sa se bombardeze astia nuclear intre ei. Ramane Putin singur cuc intr-un oras post-apocaliptic si se auto-intituleaza seful? seful CUI daca nu mai ramane nimic? laughing)

| joghu22 explică (pentru haileewatson):

El cica a stat la acea masa lunga cu Macron din cauza ca ii e frica de pandemie. Daca ii e frica de pandemie, de moarte, de bomba ce ar mai fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A pierdut prima etapa. Nu mai avea nimic pe masa pentru negocieri.
De bine nu e niciodata, dar fortele nucleare sunt mereu in alerta si fara sa faca el declaratii la TV. Sa stii ca daca da cu ele bate vantul si spre Rusia, il afecteaza si pe el.

| KR0N5TADT a răspuns:

Blufează măscăriciul rusnac, că la poker. Fiindcă ucrainienii l-au făcut de rahat în fața lumii întregi. Iar el, cum are puța mică, amenință cu ceva mai mare. laughing