| OhGodWhy a întrebat:

Daca Sa zicem ca tatal tau sau mama ta lucreaza la primarie In orice functie
Am auzit cica ei nu au dreptul sa candideze la functia de primar
ADEVARA sau Fals!?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este fals, oricine din primarie are dreptul sa candideze. Numai bine!

| OhGodWhy explică (pentru Ioandelasal):

Hopa greseala ma refer daca parintii tai lucreaza la primarie Copii lor nu au dreptul la candidatura in functia de primar!?

| Ioandelasal a răspuns (pentru OhGodWhy):

Ai mai pus intrebarea si ti-am raspuns. Daca nu-mi vezi raspunsul, il repet: Sigur ca au dreptul, daca indeplinesc conditiile pentru a candida.

| OhGodWhy explică (pentru Ioandelasal):

Mersi e felul meu de a-ti multumii! Ms e! Funda!