| chiranvlad a întrebat:

Daca vreau sa plec in alta tara parasind ROMANIA? asta inseamna ca mi-e frica de tara?

Răspuns Câştigător
| CrazyKizZ a răspuns:

Nu chiar. Înseamnă că ai găsit un trai mai bun în altă parte, spre exemplu, dacă tu ești vânzător la un magazin oarecare și fredonezi o melodie, un manager care se ocupă de așa ceva, îți oferă un post ca vocalist, tu l-ai refuza?

3 răspunsuri:
| LeeDora a răspuns:

Nu... Pate doar cauți o țară mai dezvoltată, mai civilizată.

| CTMMR a răspuns:

Nu cred ca ti-e frica de tara happy Poate se pune problema banilor sau poate tu crezi ca in alta tara e mai bine... Depinde