| 8paulica a întrebat:

De cand se va pedepsi incalcarea noii legi a pirateriei? A fost aprobata oficial?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este inca o noua lege, este doar un tratat. Abia dupa ce va fi aprobat de Parlamentul European si ratificat de cel al Romaniei o sa devina lege si pentru noi. Nu se stie exact cand va fi asta si daca va fi aprobat in forma de acum. Numai bine!

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu s-a aprobat

Răspuns utilizator avertizat
| Kavinski a răspuns:

Abia dupa iunie trebuie sa ne facem griji sad. Eu deja incep sa fac rezerverolling on the floor))). pacat ca vor sa strice astia pana si internetul sad