| anonim_4396 a întrebat:

De cănd toate canalele de știri s-au multat la conflictul din Orientul Mijlociu,. Se zvonește că Domnul Vladimir Putin a făcut infart. O fi adevărat?

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Omul nu are inimă.Ce infarct?!

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.

| Classiffied a răspuns:

Se zvonea cam multe lucruri despre putin. cele mai multe provenite de la realitatea tv sau ziarul g4media.se zvonea si ca fi dat jos printr-o lovitură de stat.ai văzut ceva concret? Nu.dar in Romania presa adevărată a murit de mult si a fost înlocuită de foamea de senzațional.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Classiffied):

Cănd a existat Presă adevărată in Romănia?

| Classiffied a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Parerea mea ca a existat cândva. Dar acum sigur e moartă.de aia si vezi asemenea "stiri"

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Classiffied):

Cănd?
Eu sunt pe aici de peste 50 de ani și umblat peste 50 de tări. Incă n-am intălnit canale de știri adevărate sau tări care permite așa ceva!
Dacă vrei o știre adevărată. Uite-o aici. -Adevărul nu există! E doar o iluzie frumoasă la fel ca și Dumnezeu

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu.