| Petreus_Ionut_1993 a întrebat:

De ce a castigat Basescu alegerile?

8 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Pentru ca a mintit tara.

Răspuns utilizator avertizat
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce alegeri te referi?

| CosminC86 a răspuns:

Eu cred ca a castigat pentru ca lumea e mult prea inapoiata... Am ramas cu sechele din cauza cizmarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu multe sute de mii de voturi venite din diaspora.

| VadTot a răspuns:

Pentru ca a fost sprijinit de serviciile secrete. manipuland Romanii slabi de ingerilaughing)"'

| CityOfSatan a răspuns:

Pentru ca romanii i-au dat si lui o sansa sa vada cat de capabil e.Intrebarea e, de ce dupa primul mandat in care nu a facut nimic constructiv pentru tara, ei l-au votat din nou? Presupun ca alegerile au fost fraudate, altfel nu imi explic cum a putut prosti si manipula atata amar de lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt constienti ca nu exista cineva mai bun! toti mint! toti fac ce fac in favoarea lor! doar asta e scopul, nu? si decat mai rau au ales cea mai ''buna'' posibilitate!