| AvalohAlyn a întrebat:

Unde ești tu Tepes Voievod? Unde ești tu Stefan cel Mare? Unde ești ești tu Vadime Tudor? Că sa faceți lege și ordine în tara asta plina de hoți,infractori,interlopi,corupți,politicieni corupți,hoți, demagogi și cetățeni certați cu cartea și cu Dumnezeu ...Mare șansă a pierdut Romania in anii 2000 când nu l-am ales președinte pe Vadim Tudor, numai el putea face acum in secolul 22 și în capitalism lege și ordine,numai el putea sa scape Romania de hoție,tâlhari,corupți,mafioți și să reducă infracționalitatea considerabil,numai el putea face o Românie prosperă,puternica și stăpână pe tot ce are ea și nu vânduta străinilor,numai el,Vadim putea scăpa tara de corupție,sărăcie și șmecherie Va dădea Vadim cu șmecheria in cap la toți în numele Sfant al lui Iisus Hristos,Apărătorul DREPTATII și Adevăratul BOSS al României nu mafioții,hoți,corupții,interlopii și toate mizeriile de oameni dar Romania l-a vrut pe Iliescu care a dus tara in jos,după, a urmat Băsescu care a dus-o și mai in jos și apoi e Iohannis care îngroapă Romania sau o duce spre groapa.Iliescu e un criminal moral(e acuzat de crime împotriva umanității și de mineriada),dar l-ați ales și acum sa vă spălați pe cap cu el,ce a făcut pentru România? Repet, Marele Corneliu Vadim Tudor făcea LEGE și ORDINE in România.Nu doreati asta? Mare șansă ați pierdut,acum e prea târziu și se continuă devalizarea Românie și corupția,hoția,nedreptatea. Nu pot decât să îmi doresc decat sa vina Iisus Hristos mai repede pe Pământ pentru a doua oară și să facă dreptate și judecată în lume,stârpind toți nedrepții,păcătoșii,infractorii,hoții, corupții etc

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Păi dacă nu era profitul lor ca și scop mai vindeau ei otravă oamenilor? Crezi că ar mai fi fost atâtea McDonald atâtea KFS uri atâtea magazine câte vând otravă oamenilor mai existau fabrici de țigări care produc milione de tone de țigări de băutura alcool și o groază de chimicale care se fac reclama zilnic la ele pe puțin de 10 ori pe orice post de televiziune să distrugă pe oamenii săle distrugă sănătatea oamenilor viața oamenilor nevinovăție uităte la tinerii adolescenți în ziua de azi de vici au ce obiceiuri au cât de agresivi sănt câtă urât dușmănie prostie este între ei fiindcă ei au construit conștientizare toate mizeriile lor în toate centrurile în toate localitățile publice totul săi otrăvească săi nenorocescă pe oamenii nici de cum pentru sănătatea oamenilor și viața oamenilor.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Eminescian eseu. Mi-au dat lacrimile, domnu Alin!