| LarcerGHORANCH a întrebat:

De ce poți fi luat de la părinți de către Protecția Copilului dacă le faci probleme?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In asemenea cazuri nu se ia copilul de catre Protectia Copilului, copilul se poate lua doar daca parintii creaza probleme grave, afectand cresterea si dezvoltarea copilului.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te pot lua și dacă pui întrebări stupide pe TPU

| Nievren a răspuns (pentru suntserios):

Eu mi-am scuipat odată părinții.

| suntserios a răspuns (pentru Nievren):

Sa fii sanatos

| HadSeDervorteaz? a răspuns (pentru suntserios):

Noroc că nu am fost luat de la părinți de către Protecția Copilului.

| Standt a răspuns:

Inseamna ca nu te-au educat bine daca tu le faci probleme. Si atunci, te duc intr-un loc unde sa fii re-educat.