| Mindfulness a întrebat:

De ce tot susține Diana Sosoaca că va fi ucisă? Oare și Vadim Tudor a fost ucis?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a face scandal cat mai mare.
Vadim n-a fost ucis, n-am mai auzit pana acum o asemenea afirmatie.

| Mindfulness explică (pentru Ioandelasal):

Știa că va fi ucis! Știa cu exactitate,nu cred că e o coincidență. Cine divulga prea multe secrete e ucis! Nu știu dacă e real,dar nu prea e democrație,au mai fost unui uciși care au vorbit mai mult decât trebuie,care știa prea multe și reprezenta un pericol pentru cei care ne conduc din umbra. Și Vadim știa și cred că a fost ucis. Zic și eu,nu înseamnă că e real, poate vorbesc aiurea. Când ești împotriva sistemului se pare că ești persecutat când vrei sa faci pe miezul, sa lupți cu toată lumea de unul singur.
Sosoaca oricum își apără tara de făcută nebună dar știe ce se va întâmpla cu noi și ce dezastru ne va pândi anul viitor. Am auzit că mama ei face parte din masonerie.