| Dantza99 a întrebat:

De ce trebuie sa intelegem si sa comunicam?

7 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Ca sa nu fim prosti si sa ne inchidem in noi ( scuze, nu vreau sa jignesc pe nimeni)

| Ronnix a răspuns:

De ce trebuie sa fii incult si prost? Nu fac nicio aluzie.

| Shammal a răspuns:

Nimic nu trebuie! cand cineva iti spune ca trebuie sa faci intr-un anumit fel e doar conceptia lui si cum vede el lucrurile, tu poti sa le vezi diferit si este normal, fiecare suntem unici si avem un punct de vedere unic

| BlaBlaa a răspuns:

Pentru ca asta e diferenta principala intre oameni si animale.

| Asiryx a răspuns:

Pentru ca fiinta umana exista ca sa coexiste cu alte fiinte umane. fara acestea ...ar putea aparea efecte secundare cum ar fi singuratate/prostie/nebunie si alte nimicuri oh go on

| LauraSpataru a răspuns:

Nimic nu trebuie pe lumea asta. Orice TREBUIE e conditionat de un DACA. Trebuie sa ne intelegem si sa comunicam DACA vrem sa... (orice vrei tu).

| anemona18ida a răspuns:

Daca nu comunici toate rblemele pe care le evi avea le vei rezolva dupa mintea ta si poate vei lua decizii gresite apoi vei suferi