| NWOtheory a întrebat:

De mai bine de două săptămâni sunt bombardat cu acest personaj numit Babasha și nu mai scap de el. Influenceri, vedete, toți, absolut toți vorbesc despre trupa Coldplay și această persoană numită Babasha. Pe mine m-a scos din pepeni deja, este a 20-a oara când intra în casa mea Babasha' asta fară voia mea. Este prea de tot. Chiar așa nu mai putem scăpa de ei? La orice ora, minut, deschid pagina, apare poza lui Babasha. Parca zici că ar fi ruda cu Măruță' că și Măruță' mai face asemenea arogante din astea care sunt insuportabile. Înțelegem, Babasha este nepotul unui baștan, și baștanul a plătit bani grei să-l lanseze pe fi-su. Dar nici chiar așa. Ce este ăla rasism? Ce este aia discriminare? Rasism pentru ce anume? Rasism că plătești pentru un măr și primești o banană? Discriminare pentru ce anume? Voi nu v-ați săturat de prostiile astea și de toate chestiile astea politically correct? Măcar dacă ar fi cântat frumos Babasha asta. Dar nu cântă. Nici pe departe. Nu are nicio treabă cu muzica. Scoate niște onomatopee mai rău ca la grădina zoologică specială pentru persoane cu handicap. Așa că de ce tot ni se bagă pe gât ceva ce nu ne place în timp ce oamenii cu adevărat talentați sunt în umbră?

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Mai bine ascult melodii arăbești decât inepția lui ăla. Denisa era singura care avea muzica de calitate și care merita sa îi asculți melodiile in rest zici că toți aproape canta la avorturi spontane!

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca s-a inventat butonul de BLOCK pe care-l poti folosit sa blochezi toate conturile si adurile care te irita!

| NWOtheory explică (pentru Violleta2022):

Nu se poate bloca. Apar altii. Influenceri sunt multi. Cu sutele prin Romania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ziceai tu că în era asta e foarte ușor să faci bani online?

De ce ești invidios pe Babasa că a reușit?

Urat

| NWOtheory explică (pentru suntserios):

Ce a reusit? Nu a reusit nimic din moment ce a fost huiduit.

| suntserios a răspuns (pentru NWOtheory):

Vorbește toata tara de el. Marketing de nota 10. Ți e ciudă

| Furnicuta000 a răspuns:

Ai vazut ca in a doua seara de concert toti oamenii au aplaudat si l-au felicitat pentru ca altfel stiau ca o sa-si ia injuraturi de la fanii lui? Asta e, trebuie sa inghitim behaiala lui doar ca sa nu fim acuzati de discriminare. Nu ma intelege gresit, nu am nimic cu omul, nu sunt rasista (de cele mai multe ori nici nu fac diferenta dintre rrom si roman cand ii vad pe strada) si nu urasc manelele. Nu cred ca manelele au fost problema acolo ci faptul ca au fost unele proaste. Pe bune acum, cum sa iti placa melodia aia penibila la un concert rock al unei trupe foarte celebre? Cand ai platit 250 euro pe bilet ai dreptul sa huidui daca nu iti place ceva. Daca erai la zilele comunei Govora si era concert gratis mai ziceam, dar pe banii tai ai dreptul sa huidui. Nu inseamna ca esti lipsit de respect, arati ca nu ti-a placut. Imi pare rau de baiatul ala ca a fost pus in situatia aia, dar chiar nu s-a gandit nimeni ca se poate intampla asta? Si da, apare peste tot pe net si nu ai voie sa zici nimic de rau de el ca se ia lumea de tine, dar lumea o sa uite de scandalul asta. Nu mai urmari postari despre el si nu o sa-ti mai apara

| NWOtheory explică (pentru Furnicuta000):

Nu urmăresc. Sunt influenceri care nu au altceva de făcut încât doar despre asta începe să-și dea cu părerea. Așa își căștiga ei existenta. Găsesc un subiect și vorbesc despre el cu lunile. Plus că își promovează postările și vrei nu vrei. ești obligat să îi vezi poza lu' Babasha.

| TimberWolf a răspuns:

Pai daca tot am copiat toate ineptiile de la vestici sa copeim si asta cu corect politic si agenda woke.
Nu mai poti sa mai zici de prost ca e prost si nici de negru ca e negru ca ii denigrezi.

| 1onur a răspuns:

Https://youtu.be/GKoGu1duTl0?si=JhDwPDfXzDwikig4 Denisa Forever pe viață De Denisa nu va legați că vă sparg.

| 1onur a răspuns:

Denisa este și ma rămâne în inima mea și sufletul meu cu Adevărat da cu Adevărat singura artistă cu Adevărat și cu o voce pe care nimeni nu o poate înlocui niciodată Denisa și Florin pește au fost și vor rămâne în inima mea și sufletul meu veșnic toată viața mea Densia cu Adevărat avea o voce într-adevăr frumoasă și curată.

Când vezi ce muzică scot alți acum mise face scârbă instant cum înjură de morți și se laudă că au între picioare ce ar un bărbat ăia nu este muzică și Destrăbălare drogați boschatari alcooliști deprăvați...

Denisa și Florin pește Forever dacă v-ați legat de denisa vă sparg.

| NWOtheory explică (pentru 1onur):

Așa este. Aceea este muzica de suflet. Ce canta ăștia. provoacă scârbă.

| 1onur a răspuns (pentru NWOtheory):

Scârbă nervi...

ia are o voce într-adevăr frumoasă cu Adevărat denisa este numărul 1 pentru mine și așa va rămâne pentru tot deauna.

| 1onur a răspuns:

Singura manea care o am la inima și sufletul meu cu Adevărat este Denisa și Florin pește restul nu-i ascult nimic altceva.