| Adi1987 a întrebat:

Deci eu mai faceam conturi fake de Facebook, Instagram si whatsapp, si injuram mai mult persoane pe care aveam ura, dusmani, colegi de scoala, angajati de pe la firme, si aveam prin zona la mine niste fosti colegi de scoala si i-am injurat de pe conturi fake si s-au prins ca eu i-am injurat, dar nu pot sa imi dau seama cum m-au prins, aveam si o aplicatie cu care puteam avea numere de telefon fake de america si le puteam folosi pe whatsapp, si ii injuram de pe whatsapp de pe un numar de america si tot ma prindeau dar habar nu am cum m-au prins, cu ce am putut sa ma dau de gol? Stateam doar in casa, nimanui nu am zis ce fac, unii ma prindeau altii nu, s-au prins vreo cativa ani ca eu faceam conturi fake si ii injuram, pana pe la inceputul anului trecut ma mai prins unul care sta chiar la cativa pasi de mine ca l-am injurat de pe un cont fake, dupa vreo 8 luni, am inceput iar sa fac din astea, si acum vad ca nu ma mai prinde nimeni ca ii injur, dintre toti nimeni nu ma mai prinde ca ii injur, si pe asta care sta la cativa pasi de mine, l-am injurat iar de multe ori si nu ma mai prins, dar prima data cand l-am injurat la inceputul anului trecut m-a prins si nu inteleg cum? VPN nu am folosit niciodata, nu am iesit niciodata cu telefonul din casa afara sa fac din astea, nu am nicio poza cu mine nicaeri, numele meu nu scrie nicaeri, nimanui nu am zis ce fac, acum pe oricine injur de pe conturi fake nu ma mai prinde nimeni, pe unii i-am injurat aproape in fiecare zi, si nu m-au mai prins, nu stiu cum au putut sa ma prinda ca ii injur de pe conturi fake?

Răspuns Câştigător
| Koba12345 a răspuns:

Pentru ca esti singurul care face asa ceva, cunoscandu-ti antecedentele s-o prins

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Păi pentru că doar atât te duce mintea. Și ei sunt mai deștepți decât tine.

| ioana748 a răspuns:

Nu ti mai da nimeni atentie.
laughing

| Adi1987 explică (pentru Koba12345):

Si acum de ce nu ma mai prinde nimeni?

| Koba12345 a răspuns (pentru Adi1987):

Te prind numa ca nu-ti spun, nu te mai baga in seama

| Adi1987 explică (pentru Koba12345):

Oare?

| Adi1987 explică (pentru Koba12345):

Dar deloc nu mai reactioneaza

| Adi1987 explică (pentru Koba12345):

I-am scris la unu ''hai sa ne intalnim undeva'' am incercat si asa si nu m-am intalnit nicaeri cu ala

| Koba12345 a răspuns (pentru Adi1987):

Oh asta nici macar nu e farsa wow. Normal ca oamenii sa nu reactioneze daca stiu ca esti un farsor

| Adi1987 explică (pentru Koba12345):

Ce nu e farsa?

| Koba12345 a răspuns (pentru Adi1987):

I-ai scris la unu sa va intalniti, si de fapt nu ai mers la intalnire si nici el nu a mers?
Asta nu e farsa tare, majoritatea oameniilor nu ar fi mers

| Madaxo97 a răspuns:

Pentru că ti-ai creat o reputație și normal ca lumea și-a dat seama că tu ești, probabil ai exagerat cu înjurăturile. Ca idee, nu e deloc în regula ce ai făcut, e direct boală psihică, să stai sa urmărești oameni de pe conturi fake și să îi înjuri. Nu ai nimic mai bun de făcut?