| VeniVidiViciAmavi1234 a întrebat:

Din camera de camin i-au dispărut unei colege șamponul, un ruj si niște dischete demachiante. Administratorul căminului a spus ca va chema poliția universitară cu testul poligraf. Se va face ancheta pentru un prejudiciu atat de mic? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns si la intrebarea anterioara.
In plus nu cred ca politia va ancheta un asa furt marunt, au foarte multe cazuri mai importante si in orice caz nu cu poligraful, mai ales ca nu este obligatoriu.

1 răspuns:
| AssoX a răspuns:

Nu