| corina_4591 a întrebat:

Din cate stiti cati bani se da sa intri la barou? ca sa stiu ce ma asteaptabig grin:big grin

5 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Iti dai seama ca nu o sa iti spuna nimeni public daca si cat. Depinde si de barou. Asta nu inseamna ca poti sa fii bota si sa te duci cu caciula plina ca te duci degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simbolic: 50 de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusine pentru aceasta intrebare
mai terminati cu bacsisul, coruptia
voi cei tineri spuneti STOP mizeriei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multi. Se discuta de zeci de mii E...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii se dau nu se "da", deci cu o astfel de pregatire poti sa dai si 1 mil de dolari ca tot nu intri, dar sper ca te referi la taxa de admitere nu la spaga. Taxa e de 119lei.