| Marian_Pyryson_1974 a întrebat:

Doresc sa aflu dacă am Carte de munca

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur nu ai că nu mai exista.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Carnetele de munca au fost abrogate incepand cu 1.01. 2011, asa ca nu mai are nimeni.
In prezent exista doar contracte individuale de munca, inregistrate in Registrul general de evidenta a salariatilor (Revisal), in format pe hartie si electronic, atat la angajator, cat si la ITM.

| Cipi1212 a răspuns:

Cartea de muncă nu știu dacă mai există. Dacă ai asigurarea medicala ești ok.

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai există de mult

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Violeta iar scrie prostii, asa stie ea dezinformeaza, ăsta este jobul ei