| Awesom a întrebat:

Dragi romani de ce suntem condusi de un pinguin si un marinar? Asta e soarta romanilor sa avem parte doar de conducatori idioti?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Idiotenia pleaca din popor si se transforma in critici la adresa celora din parlament. Nu-i corect pentru ca, suntem unde suntem din cauza noastra, nu din cauza lor. Fiecare dintre noi a participat la asta, putin cate putin, constient sau nu.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La ce pesti cuprinde marea, la ce te astepti? Hai te-am salutat guvidule.

| Raphael a răspuns:

Primul semn al infringerii este insulta... Asa ca ai grija!

| xt9000 a răspuns:

Eu sper ca nu dar asa se pare.eu tocmai am invatat la scoala ca daca o persoana strange 250 mi semnaturi poate sa propuna o lege cu conditia de a si cei 2500 mii oameni sa fie de acord cu si sa aiba cel putin 18 ani si drept de vot.propne o lege, aduna 250 mi semnaturi si duo la marinar.el va trebui sa decida daca se aproba sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca noi i-am votat,pe galeti,salam,faina,radiouri,etc. daca sintem prosti, suportam ce ne fac ei, sau cit ne FURA toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soarta noastra e pecetluita dintodeauna.Nu depinde de cine ne conduce.

| Simpluuu a răspuns:

Vrancea are dreptate
happy
de ce ne-am lasat condusi de niste galeti, sorturi pixuri, brichete si alte tampenii. de prosti
eu una nu am facut aceasta greseala si nici un membru a familiei mele

| Loloz a răspuns:

Dapoi dracu stie de ce :/

| AlFakiro47 a răspuns:

Sa se ajute romanii insusi ca Dumnezeu nu schimba nimic