| mioara a întrebat:

EBA DA SAU NU EUROPARLAMENTAR

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

DA !

8 răspunsuri:
| hugin a răspuns:

NU. Mai bine Nikita ca sunt cam la fel sad

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

NU.SA MAI CREASCA, SA SE MAI CULTIVE, SA MAI CAPETE EXPERIENTA.

| RamonaMn a răspuns:

Elena Basescu nu cred ca are destula experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din partea mea, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| mariazet45 a răspuns:

Nu mi se pare corect din partea ei sa se foloseasca de partid si de nume pentru a participa la aceste alegeri. Spune sus si tare ca e independenta dar a strans semnaturi cu ajutorul prietenilor din partid de al organizatia nu stiu care. Ar fi bine sa mai astepte, la alegerile viitoare europarlamentare s-ar putea sa nu mai fie tatal ei presedinte si nu vor mai exista atatea presiuni nici in partidul lor si daca nu va mai activa 4 ani in partid ar putea spune ca e independenta. Oricum cred ca va reusi chiar daca nu e corect, legal este. Probabil are nevoie de mai multi bani, masina aia e cam scumpa si probabil si intretinerea ei e la fel

mira
| mira a răspuns:

De dorit ar fi sa nu.Trebuie o anumita expertiza pentu asa ceva.