| usernamealy a întrebat:

Ei... ce ziceti de noul presedinte? x-(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un comunist imputzit ...pe base l`am admirat nu pentru ce a facut pentru tara asta ca nici ala nu a facut nimic, dar imi placea felul lui de a fii.
geoana este o marioneta penala.

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am imbatranit deja, asadar am de zis doar atat: "om trai si om vedea".

| Bacemi a răspuns:

Presedintele va fi desemnat de Biroul Electoral Central. Nu trebuie sa ne grabim si sa afirmam ca avem un nou presedinte. Se poate sa existe totusi continuitate cu Traian Basescu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa nu ne ambalam, sa asteptam rezultatele finale...

| AvalohAlyn a răspuns:

Este mai diplomat si mai invatat.Inca nu se stie care e noul presedinte.

| remus a răspuns:

CARE? vad ca si tu plutesti in aer...

| MisterKat a răspuns:

E un comunist! In plus are moaca de spiridus, cum zicea un coleg de-al meu din liceu.laughing PSD-ul e de Kakao... sa vedeti voi ce o sa faca pentru Romania -> **** adica nimic... Bravo, celor care l-au votat pe Mister Geoana!

| Munchkin a răspuns:

Repet x2:
Iliescu A FOST şi ESTE comunist. El nu a vrut niciodată să înlăture comunismul, a vrut doar să scape de Ceauşescu. Doar că nu i-a reuşit decât pe jumătate planul, de asta pe vremea lui aveam libertate de exprimare şi toate cele. În mandatele sale, Iliescu a făcut România mai de rahat decât era deja, a vândut absolut tot, a furat cât a putut. Geoană este o marionetă trasă de sfori, de Iliescu şi comuniştii lui. Aşa că mai veneraţi-i voi mult, o să vedeţi cât o să aibă de suferit ţara.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Pai ce sa zic. Nu vreau sa spun nimic. Vreau doar sa astept sa vad ce va face si dupa aceea sa imi formez o parere despre el. Momentan nici nu ma bucur dar nici nu imi pare rau ca a iesit. Sper doar sa ne fie mai bine.

| Klara a răspuns:

Mani****t, prost, pupincurist. Asta este Mircea.happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ddaca e Geoana atunci sa **** si sa mearga la **** ** *****

| alecs871 a răspuns:

Doamne ajuta!

| Miruna3094 a răspuns:

Care a esti presedinte?
Ca nu ma uit la stiri :-d

| Demise a răspuns:

E mai responsabilwinkinghappy

| ralucaralu a răspuns:

Vaaarza...pacat mare pacat ca a castigat.inca mai sunt sperante sa castige celalalt? sper ca da! comunisti...

| Mamamare a răspuns:

Un bou, un ratat, un mincinos, un nesimtit. Ajutat pe Iliescu si Nastase.Numai ca el nu recunoaste.Si fata aia a lui...Doamnelaughingrolling on the floor. Mai bine era basescu...Parerea mea.>big grin

| bluesky a răspuns:

Zic ca e mai bine geona decat basesc! big grin Parerea mea...

| Chocolate a răspuns:

Sper sa fie Mircea Geoana...ca nu e inca sigur.

| Popescu Olivia a răspuns:

Ce sa zicem... traiasca comunismu chatterbox

| usernamealy explică:

La acea ora credeam ca e geoana si da si niste colegi de-ai mei spun ca seamna cu un spiridus... bun acum se pare ca a iesit base si ma bucurhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la fel cu cei care l-au votat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragilor, pot sa traiesc 70 de ani de acum incolo fara sa stiu cine-i presedinte cine sunt ministri s cine este administratotul blocului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic! toti prostii care l-au votat pe geoana inseamna ca le este dor de comunism! persoanele care l-au votat pe geoana au ales raul cel mai mare din cele doua rauri! imi vine sa mor cand vad cati prosti pot fi in jurul meu! oricum... vom fi din nou ce am fost si in anii in care n. ceausecu a fost presedinte! suntem niste comunisti imputiti! oameni buni(nu stiu cat de ''buni'', dar mai rog) traim intr-o tara de kakao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul presedinte? Mie una imi place noul presedinte si l-am votat. Felicitari d-le Basescu, presedinte al Romaniei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunistilor acceptati ca ati pierdut GEOANA presedinte voi sa ii sugeti acdeaua. nu va convine carativa din tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic sunt din spania, si toti si majoritatea romanilor din afara a votat basescu pentru ca cam toti de afara nu sunt comunisti in ro. sunt mai multi cu geoana adica comunisti. traiasca basescu