| anonim_4396 a întrebat:

Elena Basescu va castiga alegerile, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu ma intereseaza!
Oricum e paralela cu politica!

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sper sa nu castige chiar daca e ''fata tatei''. Sa invete sa vorbeasca intai, iar cand vine vorba de politica... e departe...

cristian
| cristian a răspuns:

Are ''taticul''grija.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca castiga ne meritam soarta pentru ca numai asa putem sa demonstram cat de manipulati suntem.

| borsec a răspuns:

Sper sa nu

| selef a răspuns:

As vrea sa-ti raspuna dar ma simt cam...prost.

eileen
| eileen a răspuns:

Este frumusica, daca pentru asta ar putea castiga, de ce nu? In rest, pentru ce are in cap... sa mai puna mana pe carte!

Janina
| Janina a răspuns:

Eu cred ca nu... mi se pare o persoana careia i s-a dat mult prea multa importanta straight face

| gabrielutzu a răspuns:

Sper sa castige imi este simpatica, spre deosebire de multe aratari care se cred alba ca zapada sau zana maseluta, pure si inocente si is de fapt niste crv de toata jena.

| Zoombe3 a răspuns:

Doamne fereste! Nu mai cobi rolling on the floor

| nicoleta_7357 a răspuns:

Daca va fi in continuare sprijinita de tati, cu iguranta, dar sper sa nu se intample asa ceva, prntru ca nu are potential.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca nu!
Singura chestie care imi place la ea e ca o sustine Honorius Prigoana. Mi se pare un baiat inteligent din ce am vazut pe la diverse emisiuni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa cistige multa multa m. e. Nu stiu. E voie. Ma dau astia afara.