| anonim_4396 a întrebat:

Este 2013 Anul marilor schimbari in Romania Ceva Gen 89"?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să-mi aducă mie cineva o mitralieră şi să-mi permită să intru la un congres pdl sau USL şi o să fac mari schimbări în România.

Serios vorbind, nu va fi nicio schimbare, poate doar nişte taxe şi impozita mai absurde decât coplata şi plata locului de parcare de pe marginea şoselei sau toată agitaţia cu reţetele electronice şi " MARILE "realizări ale autorităţilor cum ar fi asta făcută recent de Garda Financiară sau cea de ieri cu " infractorul evadat, prins sub pod ".

Răspuns utilizator avertizat
| mititei a răspuns:

Fie vorba între noi, până acu' eu nu l-am văzut pe Băsescu împușcat, deși mai e ceva timp.