| DonaldTrump a întrebat:

Este democratia o forma buna de guvernamant intr-o tara cu o populatie usor manipulabila de media, religie, galeti etc. Ati prefera sa voteze numai aia scoliti si cunoscatori, neinfluentabili etc. sau toata populatia? Argumentati, nu vreau sa vad raspunsuri gen "da", "nu".

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Si scolitii sunt influentabili.Doar ca pretul lor este ceva mai mare.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Păi ideea de vot o fost dusă la extrem. Unii nu știu si pe ce pun stampila.