| calubalan a întrebat:

Este România în prag de faliment şi/sau de război civil? http://gandeste.org/......ivil/13348

2 răspunsuri:
| snowflake a răspuns:

In razboi nu ma pronunt. in faliment am cam fost tot timpul. nu stiu de ce se vaita romanii, sincer. cum traiam acum 5 ani, traim si acum. voi simtiti vreo diferenta intre atunci/acum?

| figaro a răspuns:

Sincer... e chiar trista situatia viitorul romaniei, e undeva la egalitate cu un viitor a unui rom, o sa treaca ani grei pana ce Romania o sa iasa din situatia asta sa-u poate niciodata, oricum viitorul romaniei e cam sumbru, din orice punct de vedere la momentu de fata, poate cu alti palarmentari care chiar vor binele tari si nu sunt inapti si inculti am iesi din situaia asta in vreo cativa ani...multi ani!
byebye