| LiberCugetator88 a întrebat:

Eu sunt agnostic-ateist si faza e ca m-am nascut in aceasta tara unde populatia este indoctrinata cu misticisme ortodoxe. Intrebarea e: unde as putea sa imi fac o prietena naturalista, sceptica si rationala ca mine? Sunt satul de restul populatiei.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ia legătura cu Violetta - prea la știe ea "pe toate". Sigur te rezolvă.

| MistarGoGu a răspuns (pentru gabicoo):

Ce ai cu omul! Vrei sa-l ia virtual la bataie cu cureaua sau biciul?

| MistarGoGu a răspuns (pentru gabicoo):

Doamna este piosenia întruchipata! Mama disciplinei aplicate cu cureaua la copii!

| MistarGoGu a răspuns:

Prin occident eventual! Dacă au ajuns sa facă concerte prin biserici * ( nu muzica bisericeasca ) îți dai seama ca sunt pe calibrul tau!
La parade din alea cu steaguri în curcubeu * ( LGBT ) sunt și acolo tot oameni "liberi " și foarte cugetători.

| andreispeed250 a răspuns:

Salut,eu zic sa revii cu picioarele pe pamant si sa o lasi mai moale cu discutiile filozofice si, cu siguranta, vei gasi