| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUINDA! Se poate un partid Imperialist de extrema dreapta, care are in componenta : Crestin -democratia, anti-comunism, agranismul si conservator-liberalismul?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Se pot infiinta dar separat.

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Se poate daca vrei sa te faci fascist?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redactezi doctrina unei noi formațiuni sau ce naiba faci?laughing)

| ALGator a răspuns:

Paridele nu sunt "imperialiste". Ele pot sa sprijine politica imperialista a unei tari, dar imperialismul e de mic interes in prezent.
- ce inseamna agranism?
- ce vrei sa spui cu "se poate"? Se poate infiinta, este permis sa existe, este permis sa te inscrii?