| Lion826 a întrebat:

FUNDA! Buna ziua sunt din Galați și aș vrea să știu de la ce vârstă aș putea să împart pliate pentru Orange ( sau alte firme telefonie televiziune internet etc) și unde aș putea găsi un centru unde aș putea lua legătură cu cineva? sau bineînțeles un site unei m-as putea informa și cu cine aș putea lua legătură.
P.S: am 15 ai (aș dori chiar daca nu am vârstă necesară să știu datele pe care le-am solicitat )

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

16 ani ai voie, undeva la Orange in centru

| Lion826 explică (pentru RAY):

Alte firme mai oferă aceste servicii? Și aș mai vrea dacă este un link de unde m-as putea informa mai bine

| RAY a răspuns (pentru Lion826):

De ce nu adaugi anunt pe olx, da sunt firme dar de la 16 ani