| anonim_4396 a întrebat:

Hai Vreau părerile de la cei care au votat Cu Usl! Ce parere au despre Noile taxe si scumpiri care vor venii din 2013laughing)~~?

14 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pai si de unde vroiai sa aduca bani daca a promis majorari de pensii, de salarii bugetare si alte dracovenii.De acasa?

| fulgerul a răspuns:

Am strigat cat am putut pe siteul asta, m-am certat si pe facebook cu toti uslasii.Ia durut la bascheti.Lasa tata, sa va puna -n carca, toate darile din lume.Ai dracu uslasi, nu le mai auzi glasul.Pana acum nu aveai loc de ei. Ponta-n sus, Cacarau in jos! Stai ca abia acum incepe DECONTUL! Ce o sa-i mai planga urma lui Boc si Ungureanu! Nu dublare! Triplarea taxelor! Sa vada ce au votat!

| WalterWhite a răspuns:

Aceeasi hotii, cica maresc pensile cu 4% dar si taxele cu 15%

| VadTot a răspuns (pentru WalterWhite):

Pai si mai ramane sa platim si datoriile care le avem?laughing)) Ma refer la datoriile externe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cei care au votat cu ARD-ul, sau PP-DD-ul n-au dreptul la " o părere "? Discriminare politică.

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba Doar ca sunt foarte curios sa vad pe unde vor scoate pisicalaughing)

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Nu cred că a fost nimeni atât de aiurit încât să creadă că dacă vor vota USL-ul vor scăpa de tradiţionalele majorări de taxe şi de preţuri.

| stpu a răspuns:

Rivalitatea asta politica dintre PDL si USL a ajuns ca rivalitatea dintre atei si credinciosi.
Noi taxe si impozite a adus fiecare guvern. Nu vad de ce m-ar mira asta... As fi de-a dreptul surprins, si as incepe sa cred in sfarsitul lumii, daca ar veni un guvern care sa elimine taxe si impozite.

| VadTot a răspuns (pentru stpu):

Pai daca numai avem fabrici si uzine si in tara nu se mai produce nimic! Statul de unde sa ia bani decat din taxe si impozite si scumpiri in fiecare zi...

| Juleuuss a răspuns:

Urăsc politica, și așa va rămâne.

| andreyy96 a răspuns:

Politica este ca o curva...iar politicieni st pestiii laughingrolling on the floor

| Walhalla a răspuns:

Sunt niste sarlatani care au prostit poporul, pentru a-i vota...Eu cred ca incep sa-si dea arama pe fata...Clasa politica din Romania e depravata; cel mai bine nu mergi la vot.

| VadTot a răspuns (pentru Walhalla):

Stii cum tac acum cei care au votat cu usl ul.si numai recunoaste unu ca a votat cu eilaughing)

| Melenguesa a răspuns:

Absolut toti sunt niste furaciosi, hoti... Eu sincer nu am votat cu USL.