| Fluture a întrebat:

Hei.Am o intrebare. Poate sa fie director la o scoala generala o persoana care a facut parte din consilierii de la primarie?[consilierii partidului care a castigat alegerile la primarie]. Am mai auzit ca acel director a dat examen. dar nu stiu de cethinking Astept parerihappy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate sa fie daca indeplineste conditiile pentru a fi numit director, nu exista incompatibilitate intre calitatea de consilier local si functia de director de scoala. Numai bine!