| Blablaabla6606006 a întrebat:

Hei! Daca atunci cand o sa fac scoala online va trebui sa lipsesc de la cateva ore, cum pot aduce scutire? Ca stiu ca era si o regula ca scutirea se aduce la maxim 7 zile de la revenirea la scoala. Daca eu lipsesc in prima saptamana din cele doua saptamani online, cum o sa aduc scutirea dupa 7 zile de la revenirea la ore?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faptul ca faci orele online nu te impiedica sa duci adeverinta la scoala imediat dupa expirarea scutirii. Asa cum inainte reveneai la orele tinute la scoala tot asa revii si acum la orele online.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma ce draculaughing